با سلام خدمت دوستان برنامه نویس عزیز، وقت شما بخیر، امیدوام ویدیوهای قبلی رو دیده و تمریناتشو انجام داده باشید. در این ویدیو تصمیم داریم برنامه­ای رو باهم بنویسیم که در یک ساختمان 24 طبقه، وظیفه هدایت مراجعیت به آسانسور مربوطه رو داره. اگر کاربری قصد رفتن به طبقات فرد رو داره از آسانسور A و برای رسیدن به طبقات زوج از آسانسور B  استفاده می­کنه. اگر عدد وارد شده بزرگتر از 24 و کمتر از 0 باشه به کاربر  پیغام مناسب رو اعلام می­کنه.

بریم سراغ برنامه و ببینیم برنامه چطور عمل می­کنه.

برنامه رو اجرا می­کنم. عدد 7 رو وارد می­کنم، می گه آسانسور A و عدد 20 رو که وارد می­کنم، آسانسور  B رو برام مشخص می­کنه. اگر عددی بزرگتر از 24 وارد کنم مثل 30 خطا و اگر عددی مثل -5 .ارد کنم ، باز هم خطا می­گیره.

حالا بریم سراغ نوشتن برنامه، ابتدا برنامه جاری رو از مسیر FileàClose Solution ببندیم.

حالا یک پروژه جدید ایجاد می­کنیم. Ctrl + Shift + N

دوستان عزیز مطالبی که امروز کار کردیم در برنامه های آتی  کاربرد های زیادی خواهند داشت، از شما دوستان می­خوام که این برنامه رو خودتون بنویسید، امتحانش کنید و نظرات، پیشنهادات و تجربیات خودتون رو در قسمت توضیحات با ما به اشتراک بگذارید. به امید همراهی با شما در ویدیوی بعدی هستیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Steven سایت تهران فیلم , آدرس جدید سایت تهران فیلم,تهران فیلم. قصر موزیک کانال دوازدهم،گام به گام،نمونه سوال،تست،تلگرام،تجربی،ریاضی،انسانی فروش بادام زمینی گیلان انعکاس نور Kristin دوره آربی مجله براي عموم مردم بازار مصالح و محصولات معمار